Telefon : +90 (322) 346 33 87

Sondaj Hizmetleri

 

ZEMAR SONDAJ JEOFİZİK JEOTEKNİK JEOLOJİ SONDAJCILIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
2000 YILINDA ZEMAR SONDAJ ZEMİN MEKANİĞİ VE YAPI LABRATUVARIMIZIN KURULMASIYLA BÖLGEMİZDE ÖNEMLİ BİR BOŞLUGU DOLDURAN ÖNCÜ BİR KURULUŞTUR.ZEMAR SONDAJ İHTİYAÇLAR DOĞRULTUSUNDA İLERİ SONDAJ MAKİNALARI VE KONUSUNDA DENEYİMLİ TEKNİK PERSONELİ İLE TÜRKİYENİN HER BÖLGESİNDE VE YURT DIŞI PROJELERDE ZEMİN ETÜT VE DEĞERLENDİRME RAPORLARI DÜZENLEMEKTEDİR.
ZEMAR  SONDAJ JEOFİZİK JEOTEKNİK JEOLOJİ SONDAJCILIK  SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
REFERANSLARINDAN DA OKUNACAGI ÜZERE TÜRKİYENİN HER NOKTASINDA SONDAJ VE ZEMİN ETÜD YAPAN VE GEREKLİ ARŞİV ÇALIŞMALARI BÜNYESİNDE BARINDIRAN BİR FİRMADIR.
YURDUMUZUN ÇEŞİTLİ İLLERİNDE FİRMAMIZ ADINI KULLANILAN ZEMAR FİRMALARININ HİÇBİRİYLE BAĞLANTIMIZ YOKTUR.
BÜNYESİNDE GELİŞMİŞ PRESSİOMETRE ,SİSMİK ,REZİSTİVİTE ,KAZIK YÜKLEME TEST ALETLERİ ,KAZIK SÜREKLİLİK TEST ALETLERİ,BARAJ VE HES PROJELERİNDE UYGULANAN BST TESTLERİNİ KİRALAMA YOLUYLA DİĞER FİRMALARIN KULLANIMINA SUNMAKTADIR.

 

Adana yüreğir'deki Tüm okulların kıyafetleri Gnc MODA'da satılmaktadır. 75.Yıl Anadolu Lisesi kıyafetleri Gnc MODA 'da satılmaktadır. TOKİ Köprülü Anadolu Lisesi kıyafetleri Gnc MODA 'da satılmaktadır. Dadaloğlu Anadolu Lisesi kıyafetleri Gnc MODA 'da satılmaktadır. Enver Kurttepeli Anadolu Lisesi kıyafetleri Gnc MODA 'da satılmaktadır. Melikşah Anadolu Lisesi kıyafetleri Gnc MODA 'da satılmaktadır. Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi kıyafetleri Gnc MODA 'da satılmaktadır. Yüreğir Halıcılar Anadolu Lisesi kıyafetleri Gnc MODA 'da satılmaktadır.