Telefon : +90 (322) 346 33 87

Fore Kazık

Fore Kazık

Eti Zemin

Fore Kazık

Fore Kazık, foraj ile zeminde boşluk oluşturup yerinde dökülen ve çapı 45 cm den büyük betonarme kazıkların genel adıdır. Çapı 45 cm den küçük olanlar ise mini kazık olarak adlandırılır.
Delme işlemi, yüksek tork kapasitesine sahip, kendi boru sürebilen, teleskobik kuleli hidrolik delgi makinaları ile yapılır.

Delme genelde auger ile yapılır. Sert tabakaların geçilmesinde kaya matkabı, gevşek sulu zeminlerde kova ( baget) kullanılır. Kendini tutamayan sulu zeminlerde delgiye paralel olarak kuyuya muhafaza borusu sürülür. Delme işlemini müteakip kuyuya donatılı kafes indirilir ve kuyu içi betonlanır.

Adana yüreğir'deki Tüm okulların kıyafetleri Gnc MODA'da satılmaktadır. 75.Yıl Anadolu Lisesi kıyafetleri Gnc MODA 'da satılmaktadır. TOKİ Köprülü Anadolu Lisesi kıyafetleri Gnc MODA 'da satılmaktadır. Dadaloğlu Anadolu Lisesi kıyafetleri Gnc MODA 'da satılmaktadır. Enver Kurttepeli Anadolu Lisesi kıyafetleri Gnc MODA 'da satılmaktadır. Melikşah Anadolu Lisesi kıyafetleri Gnc MODA 'da satılmaktadır. Sunar Nuri Çomu Anadolu Lisesi kıyafetleri Gnc MODA 'da satılmaktadır. Yüreğir Halıcılar Anadolu Lisesi kıyafetleri Gnc MODA 'da satılmaktadır.